Bielizna erotyczna, seksowna bielizna damska - sklep Nielegalna.pl

Zaloguj

Zaawansowane

Zwroty

Towar zakupiony w sklepie NIELEGALNA.pl można zwrócić bez podania przyczyny w ciągu 30 dni od daty otrzymania przesyłki. Zwrot rozpatrywany jest tylko wtedy, gdy towar nie nosi śladów użytkowania, nie jest uszkodzony, jest pozbawiony zapachu (np. perfum), jest czysty i kompletny (dodatkowe ramiączka, wkładki do biustonoszy) oraz gdy dołączone są oryginalne nieuszkodzone opakowania, metki i dowód sprzedaży lub oświadczenie o zgubieniu paragonu/faktury. Do paczki prosimy również załączyć wypełniony formularz, który otrzymali Państwo wraz z przesyłką, co uprości i przyspieszy proces zwrotu.

Nasze produkty wysyłamy w sztywnym kartonowym opakowaniu, dlatego też prosimy o odpowiednie zabezpieczenie przesyłki odsyłanej do nas, tak by oryginalny kartonik nie uległ zgnieceniu w transporcie.

Produkty prosimy odesłać na nasz adres korespondencyjny:

Gurken Media

ul. Sandomierska 26a/119
27-400 Ostrowiec Świętokrzyski
Polska

Jeśli chcą Państwo dokonać wymiany nieprawidłowego rozmiaru/modelu prosimy o dokonanie zwrotu zakupionego produktu i ponowny zakup prawidłowego rozmiaru. Środki za zwrócony towar zostaną niezwłocznie zwrócone na Państwa konto lub za pośrednictwem kanału jakim dokonano płatności podczas składania zamówienia (np. Dotpay).

Dziękujemy!